tel: +48 883 110 819

Swimmers Factory

Rodzaje Zajęć

INDYWIDUALNE

Zajęcia te są idealne dla osób, które chcą nauczyć się pływać, podszkolić swoją technikę lub otrzymać spersonalizowany trening sportowy, mając jednocześnie pełną uwagę trenera

PODWÓJNE

Chcesz nauczyć się pływać ale brakuje Ci motywacji? Zajęcia podwójne są idealne dla Ciebie ! Zabierz ze sobą kolegę lub koleżankę i razem dążcie do wymarzonego celu !

RODZINNE

Są idealnym sposobem na aktywne spędzenie czasu ze swoim dzieckiem lub rodzeństwem. Wzajemna motywacja czy zdrowa rywalizacja? Przekonaj się sam !

NASI TRENERZY

Mariusz

Trener II klasy pływania, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne, były ratownik WOPR oraz skoczek do wody. Mariusz uwielbia pracę z dziećmi. Dzięki jego kreatywności oraz cierpliwości znajduje sposób aby dotrzeć nawet do najbardziej wymagających kursantów. Osoby dorosłe również znajdą swoje miejsce na zajęciach u tego instruktora! Mariusz pomoże Wam postawić pierwsze kroki na basenie, podszkoli Waszą technikę oraz ułoży personalny plan treningowy.

Weronika

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Wychowanie Fizyczne. Posiada uprawnienia instruktorskie w dziedzinie pływania, akrobatyki sportowej oraz fitnessu i nowoczesnych form gimnastyki.  Związana z pływaniem od dziecka. Weronika nie tylko uczy poprawnej techniki ale i dzięki wszechstronnej wiedzy w dziedzinie sportu oraz pedagogiki, wie jak połączyć efektywną naukę z dobrą zabawą! Jest kreatywną, uśmiechniętą, pełną energii instruktorką z wieloletnim doświadczeniem, która wie jak zmotywować i zachęcić Was oraz Wasze pociechy do rozwijania się w tej pięknej dyscyplinie sportu jaką jest pływanie 🙂 

FAQ

Co zabrać ze sobą na zajęcia ?

Na zajęcia zabierz ze sobą kostium kąpielowy, czepek, okularki, klapki, ręcznik oraz dobry humor 🙂

Czy rodzic powinien być z dzieckiem na zajęciach ?

W przypadku zajęć z dziećmi, najlepiej żeby rodzic był jak najdalej. Unikamy w ten sposób nadmiernego rozproszenia i dzięki temu, dziecko skupia całą swoją uwagę na instruktorze.

Jeśli chcemy przyglądać się postępom naszej pociechy możemy udać się na trybuny basenowe, tak aby być poza zasięgiem wzroku dziecka.

Jak zarezerwować termin na zajęcia?

Możemy użyć formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lub zadzwonić do nas i umówić dogodny dla siebie termin.

Gdzie nas znajdziesz ?

Pływalnia Wodnik

Pływalnia CRS WUM

Zaobserwuj nas